Kasia Popowska – wywiad

Kasia Popowska – wywiad

Kasia Popowska – wywiad

„Przyjedzie Taki Dzień”, „Lecę Tam”, „Dryfy” – te utwory zna każdy! Hity, które królowały na listach przebojów i zaskarbiły sobie sympatię milionów Polaków. Dzisiaj autorka tych kompozycji Kasia Popowska powraca z nową płytą. Sprawdź koniecznie! Kasia Popowska wywiad.

Muzyka była obecna od początku w jej życiu i wokół muzyki krążyły jej działania. Najpierw skupiała się na tańcu. Marzyła o założeniu swojej szkoły tańca. Niedługo potem mocniej zainteresowała się śpiewaniem, komponowaniem piosenek i graniem na instrumentach. Pierwsze poważne kroki w tym kierunku zrobiła w wieku 16 lat, kiedy zgłosiła się do zaśpiewania na jednym z wydarzeń w łódzkim domu kultury.

Zaledwie kilka lat później szansą był telefon z wytwórni Universal Music w 2014 roku, który uruchomił lawinę zdarzeń, doprowadzając do jej fonograficznego debiutu. Singiel „Przyjdzie taki dzień” okazał się hitem. Po trzech latach od debiutu ukazała się kolejna płyta „Dryfy” i sukces w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Kasia Popowska – #MusicInsider

Dziś artysta powraca z nowym albumem! Nowy album Kasi Popowskiej, który ukaże się w październiku 2020 roku w dużej mierze będzie podejmował tematy relacji, budowania w sobie odwagi do bycia sobą oraz samoświadomości.  W podobnym tonie utrzymany jest drugi singiel „Nim potłuczemy szkło”:

Słowa utworu odnoszą się do śmiałości działania w relacji z drugą osobą. Zachęcają do stawiania odważnych kroków i poddaniu się emocjom, tak aby relację przeżywać na sto procent. Im jestem starsza, tym mocniej zdaję sobie sprawę, jak ważne jest nie bać się być sobą i podejmować trudne decyzje. – mówi Kasia Popowska.

Kasia Popowska – Nim potłuczemy szkło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Posty

Wprowadź szukane słowo