Szymon Grzybacz – wywiad

Szymon Grzybacz – wywiad

Szymon Grzybacz – wywiad

Szymon Grzybacz to 22 letni półfinalista Ukraińskiej edycji X – Factor. W Polsce zadebiutował z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej, z która występował na jednej scenie w duecie m.in. z Kayah, Kasią Cerekwicką, czy Kasią Moś. Obecnie przygotowuje materiał na swoją debiutancką płytę oraz wydaje pierwszy singiel „Malinowy Raj” nagrany również z POMF. Koncert Szymona Grzybacza to duża dawka energii, którą przekazuje publiczności.

W 2015 roku zachwycił publiczność, legendę polskiej muzyki rockowej – Korę oraz pozostałe osoby z jury w programie “Must be the music – Tylko Muzyka” wykonując utwór pt. “Your Man” z repertuaru Josha Turnera, trzy lata później, w 2018 roku zachwycił ukraińską publiczność w tamtejszej edycji programu “X-Factor”.

Szymon Grzybacz koncerty

Zarówno “Must be the music – Tylko Muzyka” jak i w “X-Factor” wzbudził ogromne zainteresowanie swoją wyjątkową barwą głosu, stąd też w 2019 roku otrzymał propozycję od Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej i wyruszył z nimi w trasę koncertową po Polsce. Podczas koncertów występował m.in. w duecie z Kayah, Kasią Cerekwicką oraz Kasią Moś.

Szymon Grzybacz album

Po krótkiej przerwie w mediach Szymon powraca z debiutanckim, solowym materiałem. Podczas nieobecności tworzył materiał, który jest bardzo dojrzały i dopracowany do ostatniej sekundy. W planach ma wydać EP’kę z całym materiałem. Pierwszym utworem promującym wcześniej wspomniany materiał będzie singiel pt. “Malinowy”, autorem tekstu oraz muzyki jest Szymon. Co ciekawe został on nagrany we współpracy z orkiestrą, która gra koncerty m.in. ze światowej klasy artystą Andrea Bocelli.

#MusicInsider – Szymon Grzybacz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Posty

Wprowadź szukane słowo