Zeus – wywiad

Zeus – wywiad

Zeus – wywiad

ZEUS. W poszukiwaniu siebie. To najnowsze wydawnictwo łódzkiego rapera! Jak sam artysta mówi nie jest to album wyłącznie autobiograficzny ale o wszystkim co mógł zaobserwować. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w pierwszym promującym wywiadzie, którego raper udzielił dla #MusicInsider.

„W poszukiwaniu siebie”, czyli w skrócie „WPS”, to nazwa jednej z pierwszych grup rapowych, którą Kamil „Zeus” Rutkowski współtworzył wraz ze swoim kolegą z podstawówki. Już wtedy łódzki raper odkrył, że rozwój osobisty, duchowy oraz praca nad sobą jest dla niego najważniejsza. Bezustanne poszukiwanie prawdy, było motorem napędowym do stworzenia tego albumu.

Zeus – #MusicInsider

Za całość oprawy muzycznej albumu odpowiada Klonowsky, który jest oczywiście producentem płyty. W partiach wokalnych Kamila wspiera Justyna Kuśmierczyk.

ZEUS. W poszukiwaniu siebie. Album można zakupić poprzez stronę pierwszymilionsklep.pl. Poprzez tę stronę można zakupić również limitowane wydanie wraz z dodatkiem „Pierwszy Milion to ekipa vol. 1”.

2 komentarze

  1. Avatar
    18 kwietnia 2020 at 20:30 pm

    Ciekawie napisane. Chciałbym wyrazić uznanie za Twoje działania. Mam nadzieję, że będzie więcej takich wpisów 🙂 Po prostu super. Będę częściej zaglądał.

  2. 8 września 2020 at 07:43 am

    […] kierunku zrobiła w wieku 16 lat, kiedy zgłosiła się do zaśpiewania na jednym z wydarzeń w łódzkim domu […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Posty

Wprowadź szukane słowo