The Kid LAROI z klipem do wiralowego kawałka

The Kid LAROI z klipem do wiralowego kawałka

The Kid LAROI z klipem do wiralowego kawałka

W nowym klipie wyreżyserowanym przez Steve’a Cannon’a, The Kid LAROI rozpatruje błędy w pewnej relacji, które popełnił w przeszłości. Teledysk do „Without You” to skrót fabuły z serii „Savage episodes” i jest już dostępny w platformie YouTube. Zobacz teledysk do singla „Without You.

The Kid LAROI – WITHOUT YOU

Utwór pochodzi z wydanej niedawno płyty „F*CK LOVE (SAVAGE)”, czyli rozszerzonej wersji pierwszego legalnego mixtape’u artysty. Aktualnie znajduje się na 2 miejscu listy Spotify Viral Hits oraz 23 miejscu najczęściej odtwarzanych utworów w Spotify na świecie. W nowych kawałkach The Kid LAROI zawarł swoją wrażliwość i otworzył się przed słuchaczem. Na krążku uzbierała się imponująca lista gości zaczynając od NBA Youngboy’a, Internet Money, aż do Marshmello i Machine Gun Kelly’iego. Dzięki swojej ciężkiej pracy LAROI trafił ostatnio na listę artystów wartych obserwowania – Spotify RADAR. Kawałek „So Done” został odtworzony w serwisach streamingowych już ponad 40 milionów razy.

Mając zaledwie 17 lat The Kid LAROI wypuścił „F*CK LOVE”. Jego menadżerem stał się Peter Jideonwo z Grade A Productions, który jest znany ze współpracy z Juice Wrld’em i innymi popularnymi artystami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Posty

Wprowadź szukane słowo