Magda Bereda – wywiad

Magda Bereda – wywiad

Magda Bereda – wywiad

Magda Bereda polska piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, prezenterka telewizyjna, youtuberka, influencerka i TikTokerka. Magda Bereda udzieliła wywiadu dla programu #MusicInsider.

Artystka swoją internetową działalność, w serwisie YouTube, rozpoczęła w 2012 roku. Początkowo publikowała covery znanych utworów na swoim autorskim kanale. Pięć lat później wykorzystując rosnącą popularność i nowe formy promocji założy swój profil na Tik Toku.

W październiku 2020 zdobyła na swoich youtubowych kanałach ponad 83 mln wyświetleń i blisko 800 tys. Subskrybcji, a na profilu na TikTok – 870 tys. obserwujących i 17,3 mln wyświetleń.

Magda Bereda – mniejszeodtrzech

Magda Bereda wydała płytę! 30 listopada 2020 roku w serwisach streamingowych i w sklepach muzycznych pojawiło się debiutanckie wydawnictwo artystki pod tytułem mniejszeodtrzech. Album zawiera 12 wyjątkowych kawałków!

Debiutancką płytę składa się z kompozycji stworzonych w większości przez samą artystkę. Jeden utwór został napisany przez Margaret, która przestawiła niezwykłą więź Magdy z fanami.

#MusicInsider – Magda Bereda

Magda Bereda w rozmowie z programem #MusicInsider zdradziła kulisy swojej sławy oraz opowiedziała o swojej miłości do muzyki.

Magda Bereda koncerty

W lutym 2019 wzięła udział w koncercie charytatywnym Artyści przeciw nienawiści. Natomiast we wrześniu tego samego roku zaśpiewała podczas Finału Miss Polski Nastolatek. Na swoim koncie ma również udział podczas Festiwalu Top Of The Top.  w Operze Leśnej w Sopocie.

Na początku 2020 roku brała udział w trasie Betlejem w Polsce z takimi artystami jak Marek Piekarczyk, Mietek Szcześniak, Kasia Wilk czy Natalia Niemen.

W marcu 2020 wzięła udział w Domowym Festiwalu zorganizowanym w nawiązaniu do akcji #zostańwdomu w czasie Pandemia COVID-19 oraz wzięła udział w koncercie charytatywnym Artyści dla Bohaterów organizowanym przez Fundację TVN nie jesteś sam.

magda bereda – niewidzialna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Posty

Wprowadź szukane słowo