sanah – wywiad

sanah – wywiad

sanah – wywiad

sanah to jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu tzw. quality pop na polskiej scenie. Zauważona została dzięki swojemu kanałowi na YouTube, gdzie zamieszczała własne kompozycje, które powoli zaczęły zjednywać sobie coraz większą rzeszę wielbicieli.

Artystka pochwalić się niepowtarzalnym stylem pisania piosenek – w warstwie tekstowej z wdziękiem i humorem łączy młodzieżowy slang z poezją, muzycznie jak z rękawa sypie chwytliwymi, przebojowymi melodiami. Jest autorką jednego z największych przebojów w polskiej muzyce pop ostatnich lat – „Szampana”.

sanah – #MusicInsider

Sama o sobie mówi: “Jestem świeżutka w tym wielkim muzycznym świecie i dopiero co zaczynam tu swoją przygodę, ale nie ukrywam, że już czuję się wniebowzięta cudami, jakie się wokół mnie dzieją. Wydałam EP-kę, później ukazała się moja debiutancka płyta… ogólnie szaleństwo.”

Wydany 8 maja 2020 roku album Królowa dram podbił serca masowej publiczności. 19 kompozycji, które znajdziemy na płycie zostały wysoko ocenione przez krytyków. Artystka o swoich problemach, życiu oraz muzyce opowie w najnowszym wywiadzie dla #MusicInsider.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Posty

Wprowadź szukane słowo