Korwek x Pavlo z debiutanckim albumem!

Korwek x Pavlo z debiutanckim albumem!

Korwek x Pavlo z debiutanckim albumem!

Po dwóch miesiącach od pojawienia się na polskiej scenie muzycznej za sprawą singla „Ta z rajem”, Korwek x Pavlo prezentują swoje pierwsze wydawnictwo płytowe. „Ta z piosenkami” to pięćdziesiąt minut autorskiej muzyki duetu i 11 tekstów Korwka.

Grają ze sobą od roku, mają za sobą wydanie dwóch singli, a już dzisiaj możemy powiedzieć, że na koncie ich osiągnięć muzycznych znajduje się również pełnowymiarowy album. Ich muzyka lawiruje między popem, alternatywą i elektroniką, jednak jak sami przyznają, płyta „Ta z piosenkami” to istna mieszanka stylów i gatunków. Chłopaki są w trakcie przygotowań do swojego koncertu premierowego w Warszawie, a od stycznia ruszają w trasę, żeby promować swoją muzykę w innych częściach Polski. To niezależni muzycy, którzy sami tworzą, promują i wydają swoją muzykę.

singiel z płyty “Ta z piosenkami”

Korwek x Pavlo płytą „Ta z piosenkami” zabierają słuchacza w bardzo rozchwianą emocjonalnie podróż. Podczas słuchania albumu jedynym odczuciem jakiego z pewnością nie doświadczycie będzie nuda. Duet zostawi Was jednak w błogim stanie spokoju z zapewnieniem, że „za oknem raj” za sprawą zamykającej płytę piosenki „Ta z rajem”.

Albumu możecie posłuchać na wszystkich serwisach streamingowych, a fizyczną wersję zamówicie na stronie www.tazpiosenkami.pl

One Comments

  1. 29 listopada 2019 at 12:30 pm

    […] Więcej o nowej płycie “Korwek x Pavlo z debiutanckim albumem!“ […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Posty

Wprowadź szukane słowo