Korwek x Pavlo – wywiad

Korwek x Pavlo – wywiad

Korwek x Pavlo – wywiad

Grają ze sobą od roku, a już dzisiaj możemy rozmawiać o ich debiutanckim albumie „Ta z piosenkami”. O historii przyjaźni, zbiórce pieniędzy i ciągłych niespodziankach duetu Korwek x Pavlo można usłyszeć w najnowszym odcinku #MusicInsider.

Korwek x Pavlo są w trakcie przygotowań do swojego koncertu premierowego w Warszawie. Natomiast od stycznia ruszają w trasę, żeby promować swoją muzykę w innych częściach Polski. To niezależni muzycy, którzy sami tworzą, promują i wydają swoją muzykę.

Korwek x Pavlo – wywiad

„Zawsze z tyłu głowy miałem zakodowane… Chcesz wydać płytę? To musisz zapłacić i sam sobie wydać. Po dwóch koncertach które zagraliśmy wszyscy zaczęli się dopytywać i mówili, że chętnie by ją wsparli.” – Korwek

Płyta „Ta z piosenkami” zabiera słuchacza w bardzo rozchwianą emocjonalnie podróż. Podczas słuchania albumu jedynym odczuciem jakiego z pewnością nie doświadczycie będzie nuda. Duet zostawi Was jednak w błogim stanie spokoju z zapewnieniem, że „za oknem raj” za sprawą zamykającej płytę piosenki „Ta z rajem”.

Zapraszamy do obejrzenia “Korwek x Pavlo – wywiad” .

Więcej o nowej płycie “Korwek x Pavlo z debiutanckim albumem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Posty

Wprowadź szukane słowo