Wishlake – wywiad

Wishlake – wywiad

Wishlake – wywiad

Wishlake producent, wokalista, kompozytor i pianista czyli twórca kompletny. Artysta jest gościem najnowszego odcinka #MusicInsider, gdzie opowie za co nienawidzi indie-rocka, dlaczego nie nagrywa singli i jak wspomina koncert przed Joshem Grobanem i co szykuje na nowe wydawnictwo.

Wishlake wyróżnia się znakomitym warsztatem muzycznym i charakterystyczną, wysoką barwą głosu o wyjątkowej mocy i skali. W połączeniu z oryginalnymi eksperymentami elektronicznymi i fortepianem tworzy nastrojowe utwory różnorodne stylistycznie.

Wishlake czyli Kamil Zawiślak zadebiutował pod koniec 2014 roku EP-ką pt. „Five Contemporary Songs”, która zwróciła uwagę środowiska muzycznego i doprowadziła muzyka do podpisania kontraktu z wytwórnią NEXTPOP.

Wishlake – #MusicInsider

Kamil wystąpił na Spring Break Festival, dwukrotnie w ramach Open’er Festival,  Liveurope Showcase w warszawskiej Stodole, podczas Targów Muzycznych „Co Jest Grane” oraz zdobył nagrodę Transatlantyk Festival 2018 roku.

Debiutancki album artysty pt. „Wait For Us” został wydany pod szyldem NEXTPOP Songwriters’ Label. Teraz artysta powraca z nowym dziełem „Love War”, które jest zapowiedzią nowego wydawnictwa. Utworowi towarzyszy animowane lyric video autorstwa samego twórcy i zaprzyjaźnionych artystów, opowiadające historię żołnierza powracającego z wojny. Na surrealistyczny obraz składają się m.in. zdjęcia z prywatnego albumu rodzinnego artysty czy rysunki pochodzące z okresu dzieciństwa.

Wishlake – Love War

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Posty

Wprowadź szukane słowo