Drugi zwiastun nowego albumu!

Drugi zwiastun nowego albumu!

Drugi zwiastun nowego albumu!

“The Hanging Man” to tytuł najnowszego singla SWANS, który promuje ostatnie wydawnictwo zespołu “leaving meaning”. Płyta będzie mieć swoją premierę 25 października. Album ukaże się pod szyldem wytwórni MUTE.

Za produkcję nowego krążka i songwriting odpowiedzialny jest Michael Gira.  W projekcie wzięli udział dawni członkowie zespołu, muzycy z Angels of Light. Gościnnie do pracy nad albumem Gira zaprosił między innymi Annę i Marię von Hausswolff, Bena Frosta, The Necks, Baby Dee Hawk i Hacksaw i wielu innych .

Swans – The Hanging Man (Official Audio)

„Leaving Meaning” to pierwszy album odkąd rozwiązałem zespół, z którym współpracowałem w latach 2010-2017. Intuicyjnie wiedziałem, że będą pasować do klimatu jaki chciałem stworzyć na płycie. Dzięki swoim umiejętnościom, gustowi i osobowości, w znacznym stopniu wpłynęli na aranżacje nagranego materiału. Są to ludzie, których pracę podziwiam i których towarzystwo lubię osobiście” – mówi Michael Gira.

Główny skład zespołu biorący udział w projekcie: Michael Gira, Kristof Hahn, Larry Mullins, Yoyo Röhm, The Necks, Anna oraz Maria von Hausswolff, Ben Frost, Jeremy Barnes and Heather Trost.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Posty

Wprowadź szukane słowo