Rod Stewart świętuje 50-lecie solowej kariery!

Rod Stewart świętuje 50-lecie solowej kariery!

Rod Stewart świętuje 50-lecie solowej kariery!

W trakcie swojej wspaniałej kariery Rod Stewart sprzedał 250 milionów płyt. Na koncie ma 9 albumów numer 1 oraz 26 singli w top 10 listy przebojów w Wielkiej Brytanii. Ponadto może pochwalić się 17 albumami i 16 singlami w top 10 zestawień w USA.

Na wydawnictwo “You’re In My Heart” trafiła nowa wersja przeboju “It Takes Two” z udziałem Robbiego Williamsa oraz premierowy utwór “Stop Loving Her Today”. Zestaw dostępny jest na p jedynczym krążku CD oraz podwójnym CD z pełną, orkiestrową aranżacją. 7 lutego 2020 roku, w sam raz na walentynki, dzieło ukaże się na 180-gramowym, podwójnym winylu. W sprzedaży pojawi się również specjalna, różowa analogowa wersja.

Na wyprodukowany przez Trevora Horna album “You’re In My Heart” złożyły się nowe aranżacje przebojów m.in:  “Sailing”, “I Don’t Want To Talk About It” czy “The First Cut Is The Deepest“, jak również “Maggie May” i “Reason To Believe“.

Rod Stewart – You’re In My Heart 

Na zestaw trafiły również takie piosenki jak “Young Turks”“Forever Young”, “If We Fall In Love Tonight”  oraz “Handbags And Gladrags”.

W dniu premiery albumu, na kanale YouTube Roda ukazał się teledysk do czwartej piosenki z płyty – “You’re In My Heart”. Poprzednie klipy promujące wydawnictwo – do utworów “Maggie May”“I Don’t Want To Talk About It” i “Sailing”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Posty

Wprowadź szukane słowo