Lion Shepherd – wywiad

Lion Shepherd – wywiad

Lion Shepherd – wywiad

Lion Shepherd już 8 marca w warszawskiej Progresji rozpocznie swoją wiosenną trasę koncertową „The World On Fire Tour – Encore” w ramach, której odwiedzi największe miasta w Polsce. Podczas rozmowy dla kanału #MusicInsider zespół zapowiedział wydanie EP-ki z niepublikowanymi dotąd utworami oraz zdradził kulisy europejskiej trasy koncertowej.

Warszawska kapela Lion Shepherd nie spoczywa na laurach! Po świetnym odbiorze ostatniego wydawnictwa i ubiegłorocznej trasie koncertowej, postanowiła zakasać rękawy i uderzyć z dodatkową siłą! Wyruszając w tzw. „dogrywkę”. W ramach wiosennej trasy zespół odwiedzi Warszawę, Katowice, Wrocław oraz Gdańsk. 

Lion Shepherd – #MusicInsider

Muzycy nie planują spocząć na laurach. Po świetnie przyjętym albumie „III”, zespół postanowił zaskoczyć fanów i już wkrótce wyda EP-kę, z niepublikowanymi dotąd utworami studyjnymi jak i koncertowymi. Progresywne „Lwy” z optymizmem patrzy przyszłość i już są w finalnym etapie ustalania festiwalowej trasy koncertowej jak i europejskiej! 

Więcej na ten temat – Kamil Haidar, Mateusz Owczarek, Maciej Gołyźniak zdradzili w programie #MusicInsider.

Na naszej EP-ce pojawią się cztery utwory, które zostały zarejestrowane w czasach „trójki” ale nie weszły na ten album z powodu rozmiarów. Nie są to żadne odrzuty, ale pełnoprawne utwory, które mieliśmy w planie udostępnić. – komentuje Kamil Haidar, wokalista zespołu Lion Shepherd.

Lion Shepherd – Good Old Days (Live)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Posty

Wprowadź szukane słowo