Mietall Waluś – wywiad

Mietall Waluś – wywiad

Mietall Waluś – wywiad

“Nie chcę stać przed Abbey Road, muszę być w środku!”

Mietall Waluś jest gościem nowego programu muzycznego Music Insider! Podczas rozmowy zdradził kulisy powstania nowej płyty, opowiedział również o sesji nagraniowej w legendarnym studiu Abbey Road oraz o specjalnym projekcie T.Cover i o miłości do zespołu Sepultura.

Mietall Waluś to muzyk rockowy i alternatywny, aktywny na scenie od wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Współtwórca m.in. takich zespołów, jak Lenny Valentino, Warsaw Bombs czy Penny Lane. Twórca i lider formacji Negatyw. 20 listopada 2017 roku artysta wydał nakładem Kubica Productions swój solowy, dwupłytowy album zatytułowany „Dwie dekady”. Wydawnictwo promowane będzie singlem „Moja rewolucja” nagranym w legendarnym Abbey Road i wytłoczonym w formie płyty winylowej.

Nie chcę stać przed Abbey Road, tak jak wszyscy, tysiące ludzi, którzy robią zdjęcia na pasach i przed studiem… i pomyślałem sobie, ja muszę być w środku! – komentuje Mietall Waluś.

Na płycie znajdą się dwa utwory premierowe, które będą promowały wydawnictwo. Jeden z nich zatytułowany „Moja rewolucja” został nagrany w kultowym studio Abbey Road w Londynie, z którym współpracują i współpracowali najwięksi światowi muzycy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Posty

Wprowadź szukane słowo