Ta z rajem, czyli emocjonalny debiut duetu Korwek x Pavlo

Ta z rajem, czyli emocjonalny debiut duetu Korwek x Pavlo

Ta z rajem, czyli emocjonalny debiut duetu Korwek x Pavlo

Poznali się niespełna rok temu. Właśnie zaprezentowali swój pierwszy singiel i zapowiadają, że jesienią Ta z piosenkami – ich pierwszy album trafi do rąk i uszu słuchaczy.

Korwek x Pavlo nie pozwolili długo czekać na owoce swojej współpracy. Jak sami mówią – nie wierzą w przypadki, ale spotkali się zupełnie przypadkowo. Trzy miesiące później zagrali pierwszy koncert ze swoim autorskim materiałem. Ich muzyka lawiruje między popem, alternatywą i elektroniką, jednak jak sami przyznają, płyta Ta z piosenkami to istna mieszanka styli i gatunków.

Ta z rajem to singiel promujący debiutanckie wydawnictwo duetu. Sama piosenka, jak i teledysk jej towarzyszący utrzymane są w klimacie nostalgii, tęsknoty i samotności z pewną dozą optymizmu i radości. Wyraźne elektroniczne brzmienia przenikają się z delikatną gitarą i subtelnym wokalem, tworząc spójną opowieść.

https://www.youtube.com/watch?v=AQOZkLM6ww4

– Jak tylko zamknęliśmy pracę nad materiałem, wiedzieliśmy, że Ta z rajem będzie pierwszą piosenką, którą pokażemy światu. Mówi o nas wszystko i idealnie obrazuje różnorodność całego albumu – mówi Korwek. – Za realizację teledysku odpowiedzialni byli nasi przyjaciele – Kasia Bobel i Filip Szmidt, którzy przenieśli na ekran to, co my chcieliśmy zawrzeć w muzyce – dodaje.

Ta z rajem, razem z towarzyszącym jej teledyskiem tworzą skrzynkę ze wspomnieniami, do której chętnie się zagląda. To dopiero początek tego, co chłopaki z duetu Korwek x Pavlo chcą pokazać, a jak widać – nie zamierzają zwalniać tempa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Posty

Wprowadź szukane słowo