Proceente – wywiad

Proceente – wywiad

Proceente – wywiad

Proceente, ambasador prawdziwego hip-hopu, niestrudzony mistrz ceremonii oraz jeden z niezatapialnych reprezentantów sceny niezależnej, powraca z nowym solowym materiałem. Więcej na temat tego wydawnictwa dowiecie się z najnowszego odcinka #MusicInsider.

“Dziennik 2020” to 19-ty projekt muzyczny współtworzony przez rapera kojarzonego ze składami Szybki Szmal, EmazetProcent oraz Lavoholics. Szef Aloha Entertainment, wykorzystując bogactwo własnych doświadczeń oraz unikalny sznyt reporterski, zatrzymuje się na wirażu życia, by dać słuchaczom pełne emocji oraz gorzkich refleksji świadectwo czasu i miejsca.

Jestem raperem o reporterskich korzeniach. Dziennikarzem, który nagrywa płyty. Sądzę, że jestem hybrydą, staram w równym stopniu rozwijać swoje pasje, dzięki temu uzyskałem ciekawy efekt. – komentuje warszawski raper.

Proceente – #MusicInsider

Reprezentant Czerniakowa po raz kolejny nawiązuje do twórczości Leopolda Tyrmanda; przyjmuje perspektywę zwykłego obywatela i we właściwym sobie stylu komentuje wielkomiejską rzeczywistość, sferę publiczną oraz stan ducha pokolenia młodych ludzi, którzy zdążyli już wkroczyć w dorosłość.

Gdyby nie Leopold Tylman to taka płyta na pewno, by nie powstała. Wszystkie skity pomiędzy kawałkami to cytaty jeden do jednego z Dziennika 1954. Jeszcze raz musiałem zapoznać się z tą książką, by wybrać jak najlepsze cytaty, które będą ponad czasowe i wciąż aktualne. – dodaje Proceente

Raper skupia się na rzeczach ważnych, świadomie posługuje się językiem buntu i zmuszając odbiorcę do zastanowienia. “Dziennik 2020” jest odpowiedzią na odczuwalny brak treści we współczesnej muzyce.

Proceente – Bez komentarza

Za warstwę muzyczną albumu odpowiada Mayor, gościnnie na płycie pojawiają się Avi, Green, Parzel, Cywinsky oraz ex-reprezentanci ekipy Szybki Szmal: Emazet, Mały Esz, Wdowa, Łysonżi, Ciech.

O scratche oraz cuty zadbali DJ Te i DJ HWR. Wokale zrealizował i wyedytował Dzi3ciak w Honolulu Studio, mixem i masterem całości zajął się Szwed SWD. Szatę graficzną wydawnictwa zaprojektowała Zuza Szok, a zdjęcia do poligrafii wykonał Tomek Karwiński.

Album do nabycia na stronie: www.alohasklep.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Posty

Wprowadź szukane słowo