Stach Bukowski – wywiad

Stach Bukowski – wywiad

Stach Bukowski – wywiad

Stanisław Bukowski, Agnieszka Kamińska oraz Robert Ostoja-Lniski to trójka młodych osób, która tworzy grupę Stach Bukowski. Grupa komponuje rock’n’rollowe utwory w stylu retro! A trudach debiutu, pierwszych koncertach i ciągłych porównań do Philla Collinsa możemy usłyszeć w najnowszym wywiadzie dla Music Insider.

Młody zespół z Olsztyna zakochany w muzyce retro, wychowany na piosenkach Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej i Anny Jantar. Gra rocka, ale inspiruje się również muzyką klasyczną, rapem i polskim big beatem. Tworzą z rockandrollowym polotem i mają ucho do chwytliwych melodii. Szturmem wzięli wszystkie konkursy i przeglądy talentów, w których uczestniczyli.

Stach Bukowski w rozmowie z #MusicInsider

Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie! Aga brawurowo zasuwa na basie, a Robert trzaska dobre riffy na gitarze. W takim składzie są nie do pokonania. Na scenie dają prawdziwego ognia a ich koncerty nasycone są beztroską energią i dobrą zabawą. Zagrali już wiele koncertów klubowych, teraz przyszedł czas na duże hale i sold outy.

Z Jonem Bon Jovi jeszcze nikt mnie nie porównał, zazwyczaj ku zaskoczeniu jest to Phil Collins nie wiedząc dlaczego… – komentuje z uśmiechem na twarzy Stanisław Bukowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Posty

Wprowadź szukane słowo