Charlie Puth powraca z nowym singlem

Charlie Puth powraca z nowym singlem

Charlie Puth powraca z nowym singlem

Wielokrotnie nominowany do Grammy, wyróżniany multiplatynowymi płytami wokalista, autor piosenek i producent – Charlie Puth – triumfalnie powraca z utworem “I Warned Myself”, któremu towarzyszy nakręcone przez Brendana Vaughana wideo. Nowy singiel łączy pulsujący bas z charakterystycznym falsetem Charliego oraz szczerym, śmiałym tekstem. Utwór, który Puth sam napisał i wyprodukował z Bennym Blanco, otwiera nowy rozdział w karierze jednego z najsławniejszych i najbardziej pożądanych twórców przebojów.

“I Warned Myself” to pierwsze wydawnictwo Charliego Putha od czasu nominowanego do Grammy, drugiego albumu “Voicenotes”. Płyta zadebiutowała na4. miejscu notowania Billboard 200 i w USA pokryła się złotem zaledwie cztery dni po premierze. Utwory z płyty zostały odtworzone w serwisach streamingowych 3,2 miliarda razy, a najpopularniejsze z nich to: mający status poczwórnej platynysuperprzebój “Attention”, platynowy “How Long” oraz pokryte złotem single “The Way I Am” i “Done For Me”. Album promowany był podczas wyprzedanych koncertów w Ameryce Północnej i Azji.

Kariera Putha eksplodowała w 2015 roku, kiedy wokalista, a także autor piosenek i producent, pojawił się gościnnie w nagraniu Wiza Khalify “See You Again” (trzy nominacje do Grammy, nominacja do Złotego Globu). Piosenka z filmu “Szybcy i wściekli 7” okazała się jednym z największych przebojów dekady – 12 tygodnispędziła na szczycie Billboard Hot 100, otrzymała w Stanach Zjednoczonychdiamentowy status oraz ustanowiła rekord wśród najlepiej sprzedających się singli 2015 roku. Niedługo później Charlie Puth wydał swój debiutancki – jak się wkrótce okazało – platynowy album “Nine Track Mind”. W zestawie znalazły sięmultiplatynowe utwory “We Don’t Talk Anymore”, “One Call Away” i “Marvin Gaye”.

Kiedy stało się jasne, że Puth jest jednym z najbardziej pożądanych współpracowników, chętnie dzielił się swym talentem z takimi gwiazdami jak Katy Perry (“Small Talk”), 5 Seconds of Summer (“Easier”), Maroon 5 (“Lips On You”) iMichael Bublé (“Love You Anymore”).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane Posty

Wprowadź szukane słowo